KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908301

nr 1490 8301

Olof Thunman

(1879-1944), Sverige

Oljemålning, Signerad, Kustklippor. Olja på duk, 33x38 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:12:03

Olof Thunman

Läs mer om Olof Thunman